fbpx
Hit enter to search

Najdete nás na adrese:

Heinemannova 2695/2
Praha 6 – Dejvice
160 00

Tel.: 606 516 523
E-mail: praha@vaseveterina.cz

Po: 9 – 21 hod
Út: 9 – 21 hod
St: 9 – 21 hod
Čt: 9 – 21 hod
Pá: 9 – 21 hod
Pohotovost:
So: 9 – 13 hod
Ne: 16 – 20 hod

Pohotovostní příplatek kromě zvaných návštěv 600,- Kč.

Kde zaparkovat

Vážení klienti, vzhledem k nedostatečným možnostem parkování přímo u naší ordinace Vám nabízíme přehled dalších parkovacích míst v bezprostředním okolí.

Napište nám

Vážení klienti, je nám líto, ale v současné době bohužel nejsme schopni pro Vás zajistit objednací termín prostřednictvím emailu. Prosím kontaktujte nás na výše uvedených telefonních číslech. Je to nejrychlejší cesta k nalezení data a času vyhovující oběma stranám pro konkrétní návštěvu. Na emaily se pokoušíme odpovídat co nejdříve, pokud je však personál ordinace zaneprázdněn ošetřováním pacientů či operacemi, odpovídá na emailové zprávy se zpožděním.

Děkujeme za pochopení.

Dear clients,

Unfortunately we are not able to organize appoinments by email. Please contact us on our offices phone numbers. This is the fastest way to find out the best date and time for both sides. We try to answer emails as quickly as we can but if staff is busy, emails are answered with delay. Phone calls are sometimes aswered by nurses who does not speak English. They pass on mobile phone to the doctor who speaks English.

Thank you for understanding.